Kolon Kanseri Tedavisi
Yaptığım çalışmalarımdan ikisi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Projeleri Yarışması’nda birincilik ödülüne layık görüldü.

1993 yılında Kıbrıs’ta yapılan V. Ulusal Kolon ve Rektum Hastalıkları Kongresinde “Ülseratif Kolitis için yapılan pouch-anal anastomoz larda mukozektominin yaşam kalitesine etkisi” başlıklı çalışmam en iyi tebliğ ödülünü aldı.
1996 yılındaki Ulusal Cerrahi Kongresinde sunduğum “İntestina liskemi-reperfüzyonun akciğer vasküler yatağı üzerine etkisi” başlıklı çalışma ile birincilik ödülünü aldım.
2000 yılı Eczacıbaşı Bilimsel Araştırma Tıp Teşvik Ödülü’nü ‘İntestima iskemi ve reperfüzyon pulmoner vasküler sistemdeki vazomotor fonksiyonları etkilemektedir’ konulu araştırmayla kazandım.
2001 yılında Amerikan Kolon Rektum Cerrahi Derneği’nin ve Amerikan Cerrah Koleji’nin verdiği uluslararası bursları kazandım.
Ardından, Ankara Üniversitesi 2003 yılı “Sağlık Bilimleri Bilim Ödülü”nü aldım.
2008 yılında Amerikan Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği tarafından, “histerektomi yapılan (rahmi alınan) hastaların ameliyat sonrası dönemde dışkılama ve idrar kaçırma fonksiyonlarının değerlendirilmesi” konulu makale ile en iyi makale ödülüne layık görüldüm.”
Son olarak, 2010 ve 2016 yıllarında Amerikan Kolon Rektum Cerrahi Derneği’nin en iyi bilimsel video ödülüne layık görüldüm.
2018 Yılında en iyi makale ödülünü aldım.

Doktora Sor
Instagramda Takip Et