Kolon Kanseri Tedavisi

Bu sitede sunulan içerik, grafik, görüntü, bilgi ve diğer materyal hepsi birarada "Site Yayınları" olarak adlandırılır ve yalnızca bilgi amaçlıdır. Site Yayınları, profesyonel tıbbi görüş, teşhis veya tedavi için bir alternatif olarak geliştirilmemiş ve bu amaçla sunulmamaktadır. Herhangi bir tıbbi duruma ilişkin olarak ortaya çıkabilecek sorularınız için daima doktorunuzun ve/veya uzman sağlık danışmanınızın görüş ve yardımına başvurun. Hiçbir şekilde, Bu Sitede okumuş olduğunuz bir bilgiye (Site Yayınları) dayanarak profesyonel tıbbi danışmanlık hizmeti almayı ihmal etmeyiniz ve geciktirmeyiniz.

Acil tıbbi müdehaleyi gerektiren bir durumda vakit geçirmeden doktorunuzu ve/veya ilk yardım numaralarını arayınız. Bu sitede yer alabilecek herhangi bir ürünü, ilacı, görüşü(leri), veya başkaca bilgiyi, Siteyi hazırlayan, bunlara içerik olarak yer vermekle, tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır.

Bu sitedeki sağlıkla ilgili bazı içerik, konu ve görüntüler dini, ahlaki inançlarınız veya yaşam tarzınız bakımından sizce uygunsuz ve/veya yaş sınırlaması gerektirebilecek nitelikte ise, bu içerikleri ve görüntüleri okuyup okumamak ve/veya görüntüleyip görüntülememek tamamen sizin insiyatifiniz ve sorumluluğunuzdadır.

Siteye Giriş yapmanız ve sitedeki sayfaları ziyaret etmeniz tüm bu kuralları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

KOPYALAMA HAKKI

Bu Site'deki malzemeleri izin almadan hiçbir biçimde çoğaltamaz, genel kullanıma açık olarak görüntüleyemez, çalıştıramaz, dağıtamaz veya kamusal ya da ticari amaçlar için kullanamazsınız.

Bu malzemelerin herhangi bir amaçla başka bir web sitesinde veya ağa bağlı bilgisayar ortamında kullanılması yasaktır.

© 2014 Prof. Dr. M. Ayhan Kuzu, Tüm Hakları Saklıdır.

Instagramda Takip Et